Obrázek1
  • VYHLEDAT
Crystal Deo Roll-on 50ml
Crystal Deo Roll-on 50ml
INFORMACE O PRODUKTECH CRYSTAL
Kamencová sůl je přítomna ve vodě, kterou pijeme, téměř ve všem jídle, které jíme a ve vzduchu, který dýcháme.

Ve své přírodní formě je kamenec nejhojnějším prvkem v přírodě po kyslíku a křemíku. Byl součástí našeho přírodního prostředí odedávna a je jedním ze základních stavebních pilířů našeho vesmíru.

Přírodní deodoranty vyrobené z kamence nejsou absorbované skrz kůži do krevního oběhu díky tomu, že obsahují příliš velké molekuly.

Kamenec (angl. Alum) by neměl být zaměňován s kontroverzním a potenciálně škodlivým hliníkem (angl.Aluminum), který se nachází ve většině komerčních deodorantů a antiperspirantů.

Základem přírodních deodorantů a přírodní kosmetiky řady Crystal jsou přírodní minerální soli získané přímo z hlubin země nazývané kamenec.

KAMENCOVÁ SŮL
ROZDÍL MEZI DEODORANTY A ANTIPERSPIRANTY
Nejčastějšími produkty, které jsou používány ke kontrole tělesných pachů, jsou deodoranty a antiperspiranty. Deodoranty fungují tak, že maskují, potlačují nebo preventivně působí proti vzniku tělesných pachů. Deodoranty většinou nesnižují proces pocení. Antiperspiranty na druhé straně používají chemikálie, které brání funkci potních žláz, takže dochází k nižší produkci potu. Zatímco jsou deodoranty považovány za kosmetický výrobek, protože pouze mají vliv na tělesný pach, antiperspiranty jsou v podstatě farmaceutické látky, protože ovlivňují fyziologii těla. V USA je organizace FDA - na kontrolu léčiv a potravin, která právě díky tomu, že antiperspiranty mají farmaceutickou povahu, musí obsah těchto látek kontrolovat. Ačkoli není přesně znám mechanismus této fyziologické interakce, existuje teorie o tom, že soli v antiperspirantech prostě dočasně ucpou póry u potních žláz a tak sníží proces pocení.

Antiperspiranty obsahují jako hlavní složku některou ze sloučenin hliníku. Všechny jsou kontroverzní svými účinky a potenciálně škodlivé.

Přírodní deodoranty a přírodní kosmetika řady Crystal jsou zcela přírodní alternativou deodorantů a proti chemicky zatíženým komerčním deodorantům jsou složené pouze z minerálních solí, které tvoří vrchní ochrannou vrstvu na pokožce. Zatímco většina deodorantů maskuje nepříjemný pach pomocí vůní, přírodní deodoranty Crystal v podstatě působí preventivně na tělesném povrchu tak, aby ke vzniku tohoto pachu vůbec nedošlo tím, že vytvoří tenkou bariéru na kůži, takže baktérie, které stojí za vznikem tohoto pachu, se nemohou ani vytvořit.

Přírodní deodoranty a přírodní kosmetika řady Crystal jsou hypoalergenní, nelepí se, nezanechávají skvrny, usychají okamžitě a nezanechávají žádné bílé krystalky. Navíc neobsahují žádná umělá barviva, chemikálie nebo alkohol. Neobsahují žádný škodlivý hliník, nejsou testovány na zvířatech a jsou ekologicky nezávadné!

Další informace o deodorantech a antiperspirantech naleznete na anglicky psaných stránkách:

CosmeticsInfo.org
National Cancer Institute
CHLORHYDRÁT HLINÍKU - PROČ BYSTE SE MĚLI ZAJÍMAT
Chlorhydrát hliníku je neurotoxin, který je jako chemikálie obsažen ve většině komerčních deodorantů a antiperspirantů a může u některých lidí způsobovat alergické reakce.

Přírodní deodoranty a přírodní kosmetika Crystal neobsahují žádné sloučeniny hliníku.
FAQ
1. Jak mám používat deodoranty z kamence Crystal, aby co nejlépe fungovaly?

" Aplikujte deodorant na pokožku hned po koupeli nebo sprchování. Tak zabráníte výskytu bakterií, které způsobují nepříjemný zápach na kůži.

" Poznámka: Pokud neaplikujete přímo po koupeli nebo sprše, navlhčete vrchní část tyčinky a hojně naneste na kůži. Sprej nebo kuličkový deodorant nemusí být vlhčen.

2. Sníží deodoranty z kamence Crystal proces pocení?

" Crystal není antiperspirant. Je to deodorant, jehož všechny obsažené minerální soli působí preventivně proti zápachu.

3. Mohu použít kamencové přírodní deodoranty Crystal na ostatní části mého těla?

" Protože jsou deodoranty Crystal vyrobeny z minerálních solí, jsou bezpečné na použití na jakékoli části těla. Mnoho zákazníků používá deodorant Crystal kromě podpaží také na hrudník, chodidla a vnitřní stranu stehen.

4. Jak dlouho vydrží Crystal tyčinka?

" Každá Crystal Body Deodorant tyčinka může vydržet až rok, což zvyšuje její hodnotu.

5. Jak dlouho vydrží Crystal kamencová kulička - roll-on?

" Crystal Body Deodorant kulička může vydržet až 4 měsíce, podobně jako jiné deodoranty na trhu.

6. Jak dlouho vydrží Crystal sprej s kamencem?

" Crystal Body Deodorant sprej může vydržet až 4 měsíce, podobně jako u dalších sprejů na trhu.

7. Jak dlouho vydrží jednotlivá aplikace?

" Jednotlivá aplikace vydrží chránit tělo od nepříjemného pachu až 24 hodin.

8. Jsou přírodní deodoranty Crystal antiperspiranty?

" Ne. Deodoranty z kamence Crystal nejsou antiperspiranty. Antiperspiranty zabraňují aktivitě potních žláz tak, že produkují méně potu. Deodoranty jsou obecně považovány za kosmetické výrobky, protože jednoduše mají kontrolu nad nepříjemným pachem. Antiperspiranty jsou na druhé straně považovány za léky, protože ovlivňují lidskou fyziologii.

9. Jsou výrobky z kamence Crystal bezpečné pro novorozeňata a batolata?

" Ano, přírodní deodoranty a kosmetika Crystal jsou bezpečné pro všechny věkové skupiny.

10. Jsou přírodní deodoranty Crystal bezpečné pro těhotné ženy?

" Ano. Deodoranty Crystal jsou bezpečné pro těhotné ženy.

11. Proč přírodní deodoranty Crystal nevoní?

" Deodoranty z kamence Crystal jsou vyrobené z přírodních minerálů, které nevoní. Pokud byste raději dali přednost voňavým přírodním deodorantům, je možné objednat kuličky a kapesníčky s přírodními výtažky rostlin, které obsahují přírodní jemné vůně granátového jablka, heřmánku se zeleným čajem a levandule s bílým čajem. Tyto výrobky mají vyšší cenu.


SLOŽENÍ

1. Obsahují deodoranty a kosmetika z kamence Crystal chlorid hlinitý nebo sloučeniny zirkonu?

" Ne. Kamencové deodoranty Crystal neobsahují chlorid hlinitý nebo sloučeniny zirkonu.

2. Co je to celulóza a proč se používá v kuličkových přírodních deodorantech?

" Celulóza je přírodní substance, která funguje jako zahušťovadlo, aby zabraňovala vytékání deodorantu z nádobky.

4. Z čeho pocházejí výtažky pro vůni?

" Jsou to přírodní výtažky z rostlin.

5. Jaký je rozdíl mezi deodoranty Crystal a jinými "přírodními" deodoranty?

" Deodoranty Crystal odstraňují baktérie, které způsobují nepříjemné tělesné pachy. Většina jiných deodorantů maskují nepříjemný pach chemicky zatíženými vůněmi.

6. Jsou výrobky z kamence Crystal testovány na zvířatech?

" Ne. Deodoranty Crystal a nikdy nebyly a nikdy nebudou testovány na zvířatech. Výrobce je členem organizací hájících práva zvířat Leaping Bunny a PETA.

7. Jsou kamencové deodoranty a kosmetika Crystal ekologicky rozložitelné?

" Ano, ve skutečnosti jsou přísady, ze kterých jsou výrobky složeny, také používány na čištění vody.
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS